Gündem

Destici: Sana devlet diyenin yüzüne tüküreyim

İSTANBUL, (DHA) BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yıkılasın İsrail enkazını göreyim

18 Mayıs 2018 20:43

İSTANBUL, (DHA) BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, \"Yıkılasın İsrail enkazını göreyim. Sana devlet diyenin yüzüne tüküreyim\" dedi. 
\"Zulme Lanet Kudüs\'e Destek\" mitingine katılan BBP genel başkanı Destici, terörist İsrail devletinin Filistin topraklarını işgal etmesinin 70. yıl dönümü olduğunu belirterek bu işgal girişimini lanetleyerek reddettiğini söyledi.

\"İnanıyorum ki gün gelecek Filistin toprakları tekrar Filistinlilerin olacaktır\" diyen Destici, ömrü yettiği sürece Kudüs davasının peşinde olacağını ifade etti. Destici şöyle konuştu:  

\"Hem bu işgal girişiminden hem de ABD\'nin uluslararası hukuka mugayyir davranışından sonra ilk olarak tepki gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan\'a şahsım, camiam ve milletimiz adına şükranlarımız sunuyorum. İnanıyorum ki bugün büyükelçiliklerini Tel Aviv\'den Kudüs\'e getirenler yarın Tel Aviv\'de bulamayacaklar Allah\'ın izniyle. Bugün sizlerle bizleri bir araya getiren ve milyonları buradan toplanmasına vesile olan Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu birliktelik kıyamete kadar devam edecek. Birliğimizi, dirliğimizi ve Türkiye\'nin istikrarının kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz. Yıkılasın İsrail enkazını göreyim. Sana devlet diyenin yüzüne tüküreyim.\"

(FOTOĞRAF)

 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir