Ayrılığı resmen duyurdu; Wanda Nara'dan Mauro Icardi paylaşımı

Nara, yaptığı sosyal medya paylaşımında Icardi ile aile olmaya devam edeceklerini vurguladı.

10 Temmuz 2024 22:47

15

AYRILIĞI RESMEN DUYURDU; WANDA NARA'DAN MAURO ICARDİ PAYLAŞIMI

25

Süper Lig devi Galatasaray'ın golcüsü Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, ayrılık iddiaları ile sosyal medyada gündem oldu. Wanda Nara eşi Icardi'yi, Instagram'dan da takibi bırakmıştı. Nara yaptığı açıklamanın ardından Icardi'yi tekrardan takip etmeye başladı.

35

Wanda Nara'nın avukatı ise "Wanda boşanma talebinde bulunmadı" diye konuşmuştu

45

Wanda Nara konunun gündeme gelmesiyle İnstagram hesabı üzerinden yazılı açıklama yaptı. Nara açıklamasında Icardi ile aile kalmaya devam edeceklerini belirtti. İşte Wanda Nara’nın yaptığı paylaşım:

55

“Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum. Televizyonda veya internetteki gerçek olmayan şeyleri görmem gerekiyor. Ama bunu kabul ediyorum çünkü bu, kötülüğün ve kim olduğumun bir parçası. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu ilişkiye hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla. Saygınız için teşekkürler.”