Wanda Nara, Icardi ayrılığının ardından ünlü rapçi ile bir araya geldi!

Son günlerde aldıkları ayrılık kararıyla gündeme gelen Arjantinli ünlü model Wanda Nara, bu kez de rap sanatçısı L-Gante ile bir gece kulübünde buluşmasıyla dikkat çekti

11 Temmuz 2024 09:39

16

WANDA NARA, ICARDI AYRILIĞININ ARDINDAN ÜNLÜ RAPÇİ İLE BİR ARAYA GELDİ!

26

Son günlerde boşanma kararıyla gündeme gelen Arjantinli ünlü model Wanda Nara, bu kez de rap sanatçısı L-Gante ile bir gece kulübünde buluşmasıyla dikkat çekti.

36

Uzun süredir Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Mauro Icardi ile evli olan Nara, sosyal medyada yaptığı değişikliklerle ve Arjantin basınına verdiği açıklamalarla ayrılık haberlerini doğrulamıştı.

46

Wanda Nara'nın America TV'ye verdiği röportajda, "Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri en sona sakladım," ifadelerini kullanarak duygularını paylaştı. Bu açıklamaların ardından Nara'nın, bir dönem adı aşk dedikodularına karıştığı ve daha önce müzik klibinde birlikte çalıştığı L-Gante ile bir gece kulübünde eğlenirken görülmesi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

56

Öte yandan, Mauro Icardi'nin ayrılık haberlerinden sonra katıldığı Galatasaray'ın Avusturya kampında verdiği kilolar dikkat çekerken, yaşadığı bu zor dönemi profesyonel kariyerinden ayrı tutmaya çalışıyor.

66

Icardi'nin çevresine ayrılığı doğruladığı ve bu süreçten duyduğu üzüntüyü ifade ettiği öğrenildi.