Rihanna kendi iç çamaşırı markasının reklamını yaptı

Ünlü şarkıcı Rihanna, kendi iç çamaşırı markası Savage x Fenty’nin yeni reklamı için ilkbahar koleksiyonundan bir iç çamaşırıyla poz verdi.

01 Mart 2019 12:25

16

Rihanna, kendi iç çamaşırı markası Savage x Fenty’nin yeni reklamı için objektif karşısına geçti. 31 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, yeni koleksiyonundan bir parçayı kendi giyerek poz verdi.

26

Tam adı Robyn Rihanna Fenty olan şarkıcı, mayo görünümlü, tek parçadan oluşan iç çamaşırıyla büyük beğeni topladı.

36

Rihanna, tek parça iç çamaşırı, tayt ve eğlence amaçlı kırbaçtan oluşan kutunun 60 dolara satıldığını duyurdu.

46

Rihanna, kendi iç çamaşırı markası ile ürettiği Sevgililer Günü koleksiyonu ile büyük beden iç çamaşırlarda daha az seksapel kullanması nedeniyle eleştiri konusu olmuştu.

56

Koleksiyonun tanıtımı için kendisi de objektif karşısına geçen Rihanna’nın koleksiyonunu inceleyen Amerikan Teen Vogue dergisinin moda editörü Alysse Dalessandro, koleksiyonda büyük beden ile küçük beden iç çamaşırlarının birbirinden farklı olduğunu tespit etmişti.

66

Dalessandro, hem büyük beden giyimini destekleyip hem de büyük beden modellere farklı muamele yapılmasını eleştirmişti. Büyük beden modellerin küçük beden modeller ile aynı tasarıma sahip olmadığını, dolayısıyla küçük bedenler kadar seksi olmadığını belirtmişti.