Melek Mosso’dan kadınlara: Kendi kanatlarınızla uçun

Kısa sürede bir hayran kitlesi oluşan şarkıcı Melek Mosso, Sevgililer Günü'nde sahne aldı. Sevgililer Günü dolayısıyla sahneden mesajlar veren Mosso, kadınlara "Sizin kimsenin kanatlarında durmanıza gerek yok, kendi kanatlarınızla uçun" dedi.

15 Şubat 2019 11:29

110

Kendine özgü sesi ve yorumuyla beğeni toplayan Melek Mosso, 14 Şubat Sevgililer Günü gecesinde dinleyicileriyle buluştu.

210

Özel orkestrası eşliğinde Bursa’da sahne alan Melek Mosso, performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

310

‘Kınalı Bebek' ile başladığı konserinin ilk bölümlerinde hareketli şarkılarla mekandaki enerjiyi yükselten Melek Mosso, duygusal şarkılarıyla da dinleyicilerini hüzünlendirdi. 2 saat boyunca sahnede kalan Melek Mosso, seyirciler ile olan diyaloğu ve sahne performansıyla Bursalılardan tam not aldı.

410

Dinleyicilerinin Sevgililer Günü’nü de kutlayan Melek Mosso, "Bence bugünün en önemli sözü 'Seni seviyorum' olmalı. Kimse seni seviyorum demekten çekinmemeli. Hayatınızda en son çekindiğiniz şey sevdiğinizi söylemek olsun. Bugün sizin için romantik kırmızılar giyindim herkes birbirine doyasıya seni seviyorum diyebilsin diye" dedi.

510

Sahne de duygusal anlar da yaşayan Melek Mosso, şöyle konuştu:

610

"Hayatım boyunca savaşmaktan yana oldum. Sokak sanatçılığından geliyorum. Vapurlardan özellikle de Bursa'dan dinleyenler var.

710

Nereden nereye değil benim söylediğim şey. Güçlü olmak, vazgeçmemek, pes etmemek insanlara neleri getiriyorsa işte onları getiriyor.

810

Pes etmeyen kalpleriniz olsun."

910

Melek Mosso, kadın dinleyicilerine yönelik de "Sizin kimsenin kanatlarında durmanıza gerek yok, kendi kanatlarınızla uçun" dedi.

1010

Melek Mosso’dan kadınlara: Kendi kanatlarınızla uçun

ETİKETLER

Melek Mosso