Jennifer Lopez'in Grammy kostümü Türk tasarımı çıktı

61. Grammy Ödülleri’nde (Grammy 2019) sahne performansı sergileyen Jennifer Lopez Türk modacının tasarladığı kostümü giymeyi tercih etti.

12 Şubat 2019 12:13

16

Müzik dünyasının en büyük gecesi 61. Grammy Ödül Töreni önceki gece yapıldı. Los Angeles'taki Staples Center'da Alicia Keys'in sunumuyla gerçekleştirilen törende Jennifer Lopez, sürpriz bir sahne şovuyla geceye damga vurdu.

26

49 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız, sahne şovu için Türk modacının tasarımını tercih etti.

36

Lopez’in mayo kostümü Nedret Taciroğlu’nun 1980'de kurduğu NEDO markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait olduğu ortaya çıktı.

46

Taciroğlu'nun, pudra renk dantel üzerine otriş ve kristal taş detayları işlediği kostüm, üç haftada tasarlandı.

56

Nedret Taciroğlu'nun kızı Yasemin Taciroğlu da kendisi gibi bir tasarımcı. Yasemin Taciroğlu, “Jennifer Lopez elbiseyi katalogdan görüp beğenmiş. Bizi tercih ettiğini ödül törenini izlerken gördük, çok sevindik” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.

66

Yasemin Taciroğlu ayrıca, “Kostüm 36 beden. Enfes taşımış. İki hafta önce de Lady Gaga, Las Vegas'taki 'Jazz ve Piano' konserinde bize ait bir elbiseyi giydi. Şu an iki kıyafet de sipariş rekoru kırıyor” dedi. Yasemin Taciroğlu, Instagram’dan yaptığı Jennifer Lopez paylaşımıyla annesinden övgüyle söz etti: “Sen’in gibi sanatcı bi kadının kızı olmak, senle calısmak ve o yaratıcı ruhunu tum dunyayla paylasmaya ciktigim bu yolda her gun iyki dedim.”

ETİKETLER

Jennifer Lopez