Galatasaray tribünlerinden anlamlı pankartlar: Bizimlesin yüreği güzel çocuk!

Sarı kırmızılı taraftarlar Kartal'da çöken binada hayatını kaybedenler, futbolcu Emiliano Sala, Flamengo kulübü ve 16 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Elazığspor taraftarı Gündüz için pankart açtı

10 Şubat 2019 21:31

15

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmada sarı-kırmızılı taraftarlar tribünlerde açtıkları pankartlarla Türkiye'de ve dünyada yaşanan olayları unutmadı.

25

Taraftarlar, 16 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Elazığspor taraftarı Muhammed Furkan Gündüz, İstanbul'un Kartal ilçesinde çöken binada vefat eden vatandaşlar, Manş Denizi’nde düşen uçakta vefat eden futbolcu Emiliano Sala ve Brezilya ekibi Flamengo’nun tesislerinde meydana gelen yangın için pankartlar açtı.

35

Pankartlarda ‘Bizimlesin yüreği güzel çocuk! Furkan Gündüz', ‘Kartal'da bina çökmesi sonucu vefat eden vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun', ‘Rest in peace Emiliano Sala' ve ‘Our Condolences are with you Flamengo' yazdı.

45

Tribünde ayrıca Fatih Terim’in geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren babası Talat Terim için de başsağlığı pankartı açıldı.

55

Galatasaray tribünlerinden anlamlı pankartlar: Bizimlesin yüreği güzel çocuk!