Bu hafta 11 yeni film vizyona girecek

26 Mayıs 2022 10:23

112

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 11 film vizyona girecek.

212

Top Gun: Maverick - Top Gun: Maverick, pilot Pete “Maverick” Mitchell'in hava kuvvetlerine geri dönüşü sonrası yaşananlara odaklanıyor.

312

Dijital Esaret - Dijital Esaret, dijital dünyada işledikleri suçlar yüzünden cezaevine atılan bir grup gencin hikayesini konu ediyor.

412

İkinci Seans: AEEP - İkinci Seans, kusma ve yıkanma fobileriyle mücadele eden genç bir kadının hayatına odaklanıyor.

512

Payidar: Gazi'nin Büyük Tablosu - Görkem Uludüz ve Onur Öğden'in yönetmen koltuğunda oturduğu "Payidar: Gazi'nin Büyük Tablosu" belgeselinde, ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatına odaklanılıyor.

612

Rüzgargülü - Rüzgargülü, dedelerinin planı ile kendilerini bir oyun şatosundaki gizemli bir oyunun içinde bulan, birbirlerinden uzakta büyümek zorunda kalan beş çocuğun hikayesini konu ediyor.

712

Hopper ve Çılgın Çetesi Büyük Macera (Chickenhare and the Hamster of Darkness) - Hopper ve Çılgın Çetesi Büyük Macera, ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilen, yarı tavuk ve yarı tavşan olarak dünyaya gelen genç bir kahraman olan Chickenhare'ın maceralarını takip ediyor.

812

Örümcek ve Kız ( Das Mädchen und die Spinne) - Örümcek ve Kız, yollarını ayırmak üzere olan ev arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.

912

Pi Sonsuzluk - Çevresi tarafından sevilen biri olan Burak, özel bir okulda fizik öğretmenidir. Burak'ın ders anlatımının sıra dışı olması bazı velileri mutlu etse de birçok ebeveyn bu durumdan rahatsızdır. Çok geçmeden velilerin şikayeti sonucu Burak hakkında soruşturma açılır.

1012

İçimdeki Kahraman - İçimdeki Kahraman, içindeki kahramanı ortaya çıkarmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.

1112

Benim Güneşli Maad'ım (My Sunny Maad) - Benim Güneşli Maad'ım, kendisini bilmediği bir hayatın içinde bulan genç bir kadının hayatına odaklanıyor.

1212

Müsfer: Cin Kabilesi - Müsfer: Cin Kabilesi, amcasının cenazesi için yıllardır ayak basmadığı köyüne geri dönmek zorunda kalan Kadir'in yaşadıklarını konu ediyor.