Bez bebeğe aşık oldu, evlendi, 'çocuk yaptı': Marcelo hayatımın aşkı

Brezilya’da bir kadın aşkı bez bebekte buldu. Bez bebeğine aşık olduğunu söyleyen, hamile kaldığını iddia eden 37 yaşındaki Meirivone Rocha Moraes, 250 kişinin davetli olduğu bir düğün dâhi düzenledi.

23 Haziran 2022 12:41

15

BEZ BEBEĞE AŞIK OLDU, EVLENDİ, 'ÇOCUK YAPTI': MARCELO HAYATIMIN AŞKI | Brezilya’da bir kadın aşkı bez bebekte buldu. Bez bebeğine aşık olduğunu söyleyen, hamile kaldığını iddia eden 37 yaşındaki Meirivone Rocha Moraes, 250 kişinin davetli olduğu bir düğün dâhi düzenledi.

25

New York Post’ta yer alan habere göre, Brezilya’da yaşayan 37 yaşındaki Meirivone Rocha Moraes, uzun süre bekar olduğu ve aşkı bulamadığı için üzülürken annesi, onu neşelendirmek amacıyla bir erkek bez bebek dikti.

35

Moraes, “Annem Marcelo’yu (bez bebek) yapıp bana gösterdiğinde anında aşık oldum. İlk görüşte aşktı.” Dedi. Marcelo hayatına girene kadar dans partneri bulamadığını söyleyen Moraes, bez bebeğiyle “sevgili” oldu.

45

“Hayatımda aradığım erkek o” diyen Moraes, birkaç ay sonra bez bebekten hamile olduğunu iddia etti.

55

Moraes, bez bebeğiyle evlenmek için 250 davetlinin olduğu bir düğün düzenledi. Moraes, küçük bir bez bebekle poz vererek, bebeği de doğurduğunu iddia etti.