"2019’da bence herkes ünlü"

03 Mart 2019 15:22

15

Kuzey Güney dizisiyle üne kavuşan ve bugünlerde Terk adlı tiyatro oyunuyla izleyiciyle buluşan oyuncu Öykü Karayel, “Ünlü olduğumu düşünmüyorum. Kime ünlü diyoruz? 2019’da bence herkes ünlü” dedi.

25

Geçen yıl şarkıcı Can Bonomo ile evlenen oyuncu Öykü Karayel, evliliğini “Müthiş” olarak tanımladı.

35

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan Karayel, sanatçı bir arkadaşının lansman gecesinde tanıştığı Bonomo’yu şöyle anlattı: “Can’ın zor bir hayatı olmuş. Bütün o zorluklardan bu kadar olgunca çıkabilen bir erkek her zaman çok çekici tabii. O zorluklar onu çirkinleştirebilirdi, kimse de ‘Niye böylesin’ diyemezdi. Ama o diğer türlü olmayı tercih etmiş ve bunu başarmış da. İnsan onun gibi birini merak ediyor” dedi.

45

İkiz kardeşi olan Öykü Karayel, “Eğlenceli bir çocukluk geçirdim. İkiz olmanın tek avantajı bu galiba. Sürekli bir oyun arkadaşınız var. Çocukluğum deyince aklıma ilk, Ezgi’yle uydurduğumuz oyunlar geliyor” ifadesini kullandı.

55

Kuzey Güney dizisiyle tanınan ve bugünlerde Terk adlı oyunla yeniden tiyatro sahnesinde performans sergileyen Karayel, şöhretin ne ifade ettiğini şöyle açıkladı: “Gerçekten bilmiyorum. Ünlü olduğumu da düşünmüyorum. Ne ki ünlü, kime ünlü diyoruz? 2019’da bence herkes ünlü.