• T24 Video İçerikleri

    19.02.2014 17:48

    Kaynağı Okur Fonu katılımcılarıyla sağlanan T24 Video projesinin altyapı ve tasarım çalışmaları devam ederken T24 Video içerikleri fonun tamamlandığı günden itibaren izleyicileriyle ulaşmaya başlamıştı.

    T24 için video-röportajlar gerçekleştiren Fatih Pınar, şimdiye kadar birçok konuda kamerasıyla haberin içinden gözlemlerini aktardı:

    T24 Video bölümü çok yakında t24.com.tr'de T24 okuyucularıyla buluşacak.

  • Okur Fonu Ürünleri Gönderime Hazır!

    19.02.2014 16:12

    Okur Fonu Ürünleri

    Okur Fonu’na katılan değerli destekleyicilerimizin seçtikleri ürünler gönderime hazır ve önümüzdeki günlerde sahiplerine ulaşacak.

    T24 Video ise test aşamasında ve yakın zamanda yayına giriyor. Proje ile ilgili detayları düzenli olarak sizinle paylaşacağız.

    İlginize teşekkürler.

  • T24 bir ilkti, T24 okurları da bir ilki inşa ettiler

    25.10.2013 16:58

    T24, bağımsız bir internet gazetesi olarak 1 Eylül 2009'da yayına başladı. Finansal ve ideolojik takıntılardan bağımsız bir yayın yapmak üzere 4 yıl önce çıkılan yolda izlenen yayın politikasının temelini "hiçbir görüş ve inancı haberciliğin önüne koymamak" oluşturdu.

    Türkiye'de birbiriyle rekabet eden veya birbirine karşı yayınlar içinde T24 içeriklerine kayıtsız kalan hiçbir mecra kalmadı. T24, yayın politikası, haberleri ve daima ilgi gören söyleşilerinin yanı sıra Türkiye medyasının önemli yazarlarının buluştuğu bir mecra olarak da hem Türkiye'de, hem de uluslararası düzeyde dikkat çekti.

    Başka bir gazeteciliğin mümkün olduğuna, Türkiye'nin buna ihtiyacı bulunduğuna inanan ve bu yolda çaba harcayan T24 bu özellikleriyle Türkiye'de bir "ilk"ti. Beşinci yayın yılına girerken temel hedefini "bağımsız gazeteciliği kurumlaştırmak" olarak belirleyen T24, bu yolda projelerine katılım için okurlarına çağrı yaptı. T24, yaklaşık yedi hafta önce video projesini birlikte gerçekleştirmek için Okur Fonu'na katılım çağrısı yaptı. 100 bin liralık bütçe hedefi, öngörülen sürede aşıldı ve yüzlerce T24 okuru, Okur Fonu'na katılarak T24'ün video projesini gerçekleştirecek kaynağı yarattılar. Türkiye'de bir "ilk"i inşa eden T24 okurlarına teşekkür ediyoruz.

    Vergi yükümlülükleri dâhil toplanan bütçeye ilişkin harcama kalemlerini ve T24 video kategorisinin ne zaman yayına gireceğini kısa bir süre içinde duyuracağız.

    Başka bir gazetecilik mümkün. T24, dört yılı aşkın bir süredir yayınlarıyla bunu gösterdi.

    Başka bir ‘okur’luk da mümkün. Video projesine hayat veren T24 okurları bunu gösterdi

  • Okur Fonu kampanyası bayram tatili nedeniyle bir hafta uzatıldı

    16.10.2013 16:09

    T24'ün video projesi için 45 gün için planladığımız Okur Fonu kampanyasının süresini, banka hesapları arasında elektronik fon transferi (EFT) yapılamayan bayram tatili nedeniyle bir hafta uzatıyoruz.

    Kampanyanın 44 gününde, zaman zaman çıkan teknik sorunlara rağmen, T24'ün video projesi için açıklanan toplam 100 bin TL'lik bütçenin yüzde 84'ü karşılandı. 871 T24 okurunun katılımıyla 100 bin TL'lik bütçenin 83 bin 985 liralık bölümüne ulaşıldı.

    Kampanyanın sonunda ulaştığımız sonucu, T24'ün video projesini hayata geçirme adımlarıyla birlikte burada paylaşacağız.

    Bağımsız gazeteciliğin kurumlaşmasına katkıda bulunan T24 okurlarına teşekkür ediyoruz.

  • T24 Okur Fonu'na katılım için banka hesabı açıldı

    03.10.2013 12:55

    T24'ün video projesini gerçekleştirmek üzere oluşturulan Okur Fonu'na katılım için kredi kartıyla ödeme seçeneği dışında özel banka hesabı da açıldı.

    T24 Okur Fonu'na katılmak isteyenler, Garanti Bankası Cihangir Şubesi'nde açılan özel hesaba havale, EFT veya yurtdışı ödemeler için SWIFT işlemi yapabilecekler.

    Okur Fonu'na 1.000 TL'ye kadar olan katılımlar için kredi kartıyla ödeme ya da banka hesabına havale, EFT veya SWIFT işlemi yapılabiliyor. 1.000 TL ve üzerindeki katılımlar için sadece T24 Okur Fonu için açılan banka hesabı kullanılabiliyor.

    Katkı için, Okur Fonu sayfamızdaki paketlerden istediğinizin üzerindeki "Destekle" kutusunu tıklamanız, karşınıza gelecek sayfadaki bilgileri girdikten sonra "Ödeme Şekli" yazılı satırdan"Kredi Kartı ile Ödeme" veya "Havale / EFT / SWIFT ile Ödeme" seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli.

  • Okur Fonu Açıldı

    02.10.2013 01:03

    Bağımsız internet gazetesi T24, dördüncü kuruluş yıldönümünde takipçilerinin karşısına "Okur Fonu" çağrısıyla çıktı. Okur Fonu; her koşulda yayınını sürdürmeye kararlı olan T24'ünbağımsız gazeteciliği kurumlaştırma çabaları açısından önem taşıyor.

    T24'ün video projesi için okurlarımıza yaptığımız davet cevapsız kalmadı ve 45 günlük çağrı takviminin ilk gününde proje bütçemizin yüzde 10'unu karşılayabildik. Çağrımızın ikinci gününde de, okurlarımızın video projesi bütçemizi karşılama oranı yüzde 20'yi geçti.

    Okur Fonu'nu; "haber alma hakkı" olanlarla "haber verme görevi" bulunanların bağımsız gazeteciliği birlikte kurumlaştırma çabalarının zemini olarak da görüyoruz.

    Okur Fonu'na ilişkin duyuruları bu köşede sürdürecek, her aşamada size bilgi vereceğiz.

    Başka bir gazetecilik mümkün ve bunu birlikte başaracağız...

  Tamamlandı
TL HEDEF: TL
DESTEKLEYEN
Destek Paketleri
10 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Sadece bir aylık dergi fiyatına, Türkiye'de bağımsız gazeteciliğin gelişmesine destek olun. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

25 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 sticker'larınız size gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

50 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 rozetiniz ve yukarıdaki ürünler gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

100 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 posteri ve yukarıdaki ürünler size gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

250 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 defteri ve yukarıdaki ürünler size gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

500 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 yazarları tarafından imzalanmış çerçeveli Okur Fonu katılım belgesi ve yukarıdaki ürünler size gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

1,000 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Desteğiniz karşılığında T24 videolarından birinin jenerik yazılarında isminize özel teşekkür metni yer alsın ve yukarıdaki ürünler size gönderilsin. Destekleyenler sayfasında istediğiniz takdirde isminiz yazılsın.

2,500 TLDESTEKLE 0KİŞİ

T24 defterinizi alın, T24 videolarından birinin çekimine katılın, yazarlarla tanışma programına katılın. İstediğiniz takdirde isminiz Okur Fonu'nu Destekleyenler sayfasına yazılsın.

5,000 TLDESTEKLE 0KİŞİ

T24 defterinizi alın, aylık yapılan "T24 Yazar Toplantıları"ndan birine okur olarak katılın, T24 ile ilgili görüşlerinizi tüm T24 ekibiyle paylaşın, istediğiniz takdirde isminiz Okur Fonu'nu Destekleyenler sayfasına yazılsın.

10,000 TLDESTEKLE 0KİŞİ

Öncelikle şirketler için öngörülen paket. Türkiye'de bağımsız gazeteciliği destekleyin, T24.com.tr'deki reklam alanlarında şirketinizin/markanızın banner'larını yayınlayın. Eğer isterseniz Okur Fonu Destekleyenler sayfasında şirket/kurum logonuzla yer alın.

Tüm destek tutarlarına %18 KDV dahildir, ödemeniz karşılığı tarafınıza fatura kesilecektir.

1000 TL üzerindeki işlemler ve yurtdışından yapılacak ödemeler yalnız Havale/EFT seçeneği ile gerçekleştirilebilmektedir.