REKLAMI GİZLE

Spor Toto 1. Lig'de fikstür çekimi yapıldı

İlk 17 haftanın programı şöyle

- A +

Spor Toto 1. Lig'de 2018-2019 futbol sezonunun fikstürü belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'da yer alan idari merkezinde gerçekleştirilen fikstür çekimine göre, 1. Lig'de ilk 17 haftanın maç programı şöyle:

1. hafta

Denizlispor-Gazişehir Gaziantep
Gençlerbirliği-Hatayspor
Balıkesirspor Baltok-Altınordu
Kardemir Karabükspor-Adana Demirspor
Giresunspor-Eskişehirspor
Boluspor-Osmanlıspor
Adanaspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Altay-Ümraniyespor
İstanbulspor-Afjet Afyonspor

2. hafta

Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor
Osmanlıspor-Giresunspor
Afjet Afyonspor-Altay
Tetiş Yapı Elazığspor-Boluspor
Ümraniyespor-Adanaspor
Altınordu-Gençlerbirliği
Eskişehirspor-Balıkesirspor Baltok
Adana Demirspor-Denizlispor
Hatayspor-Kardemir Karabükspor

3. hafta

Gençlerbirliği-Eskişehirspor
Kardemir Karabükspor-Altınordu
Giresunspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Denizlispor-Hatayspor
Adanaspor-Afjet Afyonspor
İstanbulspor-Altay
Gazişehir Gaziantep-Adana Demirspor
Boluspor-Ümraniyespor
Balıkesirspor Baltok-Osmanlıspor

4. hafta

Hatayspor-Gazişehir Gaziantep
Ümraniyespor-Giresunspor
Adana Demirspor-İstanbulspor
Afjet Afyonspor-Boluspor
Osmanlıspor-Gençlerbirliği
Altay-Adanaspor
Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok
Altınordu-Denizlispor
Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor

5. hafta

Denizlispor-Eskişehirspor
Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor
Adanaspor-Hatayspor
Gazişehir Gaziantep-Altınordu
Giresunspor-Afjet Afyonspor
İstanbulspor-Adanaspor
Boluspor-Altay
Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor
Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor

6. hafta

Altay-Giresunspor
Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep
Hatayspor-İstanbulspor
Adanaspor-Boluspor
Altınordu-Adana Demirspor
Ümraniyespor-Gençlerbirliği
Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok
Osmanlıspor-Denizlispor
Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor

7. hafta

Adana Demirspor-Eskişehirspor
Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor
Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor
Hatayspor-Altınordu
Giresunspor-Adanaspor
Balıkesirspor Baltok-Altay
İstanbulspor-Boluspor
Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor
Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor

8. hafta

Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep
Boluspor-Giresunspor
Altınordu-İstanbulspor
Altay-Gençlerbirliği
Osmanlıspor-Adana Demirspor
Eskişehirspor-Hatayspor
Adanaspor-Balıkesirspor Baltok
Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor
Ümraniyespor-Denizlispor

9. hafta

Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Altınordu-Eskişehirspor
Denizlispor-Afjet Afyonspor
Kardemir Karabükspor-Altay
Balıkesirspor Baltok-Boluspor
Gençlerbirliği-Adanaspor
İstanbulspor-Giresunspor
Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor
Hatayspor-Osmanlıspor

10. hafta

Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep
Boluspor-Gençlerbirliği
Eskişehirspor-İstanbulspor
Ümraniyespor-Adana Demirspor
Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor
Osmanlıspor-Altınordu
Giresunspor-Balıkesirspor Baltok
Adanaspor-Kardemir Karabükspor
Altay-Denizlispor

11. hafta

Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor
İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok
Adana Demirspor-Afjet Afyonspor
Gazişehir Gaziantep-Altay
Denizlispor-Adanaspor
Kardemir Karabükspor-Boluspor
Gençlerbirliği-Giresunspor
Hatayspor-Ümraniyespor
Eskişehirspor-Osmanlıspor

12. hafta

Adanaspor-Gazişehir Gaziantep
Osmanlıspor-İstanbulspor
Altay-Adana Demirspor
Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği
Afjet Afyonspor-Hatayspor
Ümraniyespor-Altınordu
Giresunspor-Kardemir Karabükspor
Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor
Boluspor-Denizlispor

13. hafta

Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok
Hatayspor-Altay
Altınordu-Afjet Afyonspor
İstanbulspor-Gençlerbirliği
Adana Demirspor-Adanaspor
Gazişehir Gaziantep-Boluspor
Denizlispor-Giresunspor
Eskişehirspor-Ümraniyespor

14. hafta

Giresunspor-Gazişehir Gaziantep
Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor
Boluspor-Adana Demirspor
Adanaspor-Hatayspor
Altay-Altınordu
Balıkesirspor Baltok-Denizlispor
Afjet Afyonspor-Eskişehirspor
Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor
Ümraniyespor-Osmanlıspor

15. hafta

Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığspor
Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor Baltok
Eskişehirspor-Altay
Osmanlıspor-Afjet Afyonspor
Altınordu-Adanaspor
Hatayspor-Boluspor
Kardemir Karabükspor-İstanbulspor
Denizlispor-Gençlerbirliği
Adana Demirspor-Giresunspor

16. hafta

İstanbulspor-Ümraniyespor
Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep
Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor
Boluspor-Altınordu
Giresunspor-Hatayspor
Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Kardemir Karabükspor-Denizlispor
Adanaspor-Eskişehirspor
Altay-Osmanlıspor

17. hafta

Gazişehir Gaziantep-Kardemir Karabükspor
Hatayspor-Balıkesirspor Baltok
Tetiş Yapı Elazığspor-Altay
Ümraniyespor-Afjet Afyonspor
Eskişehirspor-Boluspor
Osmanlıspor-Adanaspor
Denizlispor-İstanbulspor
Adana Demirspor-Gençlerbirliği
Altınordu-Giresunspor