REKLAMI GİZLE

SETCARD Yardım Proje Kapsamında Teknoloji Kullanımını Gerçekleştirdi

Yardıma ihtiyaç duyan çok sayıda insanın olduğu bir ülkede bu yardımları adaletli bir şekilde dağıtmak çok önemli

- A +

ADVERTORIAL |

Özellikle son yıllar içerisinde yardıma ihtiyaç duyan insanların isteğini karşılamak için yerel yönetimler destek içeren kampanya ve uygulamaları başlatmış durumda. Bu alanda insanların işini teknoloji yöntemleri ile kolaylaştıran bir sistem devreye girmiş ve bu da insanlar üzerinde çok olumlu bir etki bırakmıştı. SETCARD teknoloji takibi ve gelişim faaliyetlerini artık bir sosyal yardımlaşma projesi için kullanıyor.

Özellikle bu zamana kadar yaptığı projelerle insanları etkileyen SETCARD gerçekten dikkat çekici bir çalışmaya imza atıyor. SET Kurumsal Hizmetler AŞ, Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı işbirliğinde başlatılan projeyi Hayat Ağacı Derneği destekliyor ve en çok da bu işten faydalanan vatandaşlar memnuniyeti ile birlikte bu işi destekliyor.

Yardımı alan insanlar için bütünleşmiş edilen sistem kolay kullanımı amaçlıyor ve göründüğü şekliyle bunu da başarıyor. Aile fertlerinin sayısı ve ekmek ihtiyacı bu karta tanımlı olduğu için artık dijital kart kullanımı sorunları anında çözüyor. Bu konuda yapılan çalışmalar özellikle bir sosyal sorumluluk projesi olarak insanlara daha kolay şartları da yardım etmeyi planlayan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Son derece iyi niyetli yaklaşımını ile birlikte Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı bizden takdir kazanmış durumda. Oysa yakın zamanlarda Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı SETCARD için bir takdirname hazırladı ve onu takdim etti. Bundan sonraki süreçte umarız bu teknoloji kullanımı yardımsever çalışma işbirliği diğer belediyelerin gündemine girebilir.

Yardıma ihtiyaç duyan çok sayıda insanın olduğu bir ülkede bu yardımları adaletli bir şekilde dağıtmak çok önemli. Gerçek manada kaliteli ve nitelikli bir sosyal sorumluluk projesi bu işten memnuniyetle ayrılacak insanları desteklemeye devam ediyor. Fiş yerine tanımlı dijital kart kullanan insanlar bu sayede ihtiyaçlarını daha kolay şartlarda karşılıyor.


Video: