REKLAMI GİZLE

Lucescu kararını verdi!

Galatasaray yöneticilerinden Can Topsakal, Rumen teknik adam ile ilgilendiklerini açıklamıştı

- A +

Galatasaray'da Igor Tudor'un taraftarlar tarafından 'başarısız' olarak değerlendirilen performansından sonra, teknik direktörlük ismi için Mircea Lucescu ve Fatih Terim sık sık anılmaya başlanmıştı. Sarı-kırmızılı yöneticilerden Can Topsakal da açıklamada bulunarak, Lucescu'yu 'üst akıl; sportif direktör" olarak ekibe dahil etmeyi planladıklarını söylemişti. Ancak Lucescu'nun iş ortağı Costantin Anghelache'ye göre, Rumen teknik adam dinlenme kararı aldı.

CNNTürk'te yer alan habere göre; Rumen basınında Mircea Lucescu’nun bir süre çalışmak istemediği, ciddi bir proje olmadığı sürece de dinlenmesine devam edeceği yazıldı.

ProSport’ta yayına katılan ve Lucescu’nun çeşitli endüstrilerde iş ortağı olan Constantin Anghelache, Galatasaray’ın ilgisiyle ilgili soru üzerine, Rumen teknik direktörün bir süre takım çalıştırmama kararı aldığını ve kendisine’Dinlenmeye ihtiyacım var’ dediğini açıkladı.

72 yaşındaki Lucescu’nun ciddi bir proje gelmemesi durumunda dinlendikten sonra da teklif kabul etmeyeceğini de söyledi.

Anghelache, Lucescu’nun Zenit dönemine de değinirken Rumen teknik direktörün Rus ekibine giderek hata yaptığını itiraf ettiğini de açıkladı.

Galatasaray yöneticisi Can Topsakal, Lucescu’yla görüşmek için dün Romanya’ya gitmişti. Topsakal, “Luce'yi üst akıl olarak düşünüyoruz” demişti.


Video: Martial, Real Madrid savunmasını futbola küstürdü!


Bu Haberin Dahil Olduğu Konu Başlıkları

Fatih Terim görevinden alındı

Milli Takımda ki başarısız performansı ve pirim tartışmaları ile uzun süredir eleştirilen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevine Alaçatı'da bir kebapçıda karıştığı kavganın ardından Türkiye Futbol Federasyonu tarafından son verildi. İşte konuya ilişkin tüm haberler:

Devamını Oku