REKLAMI GİZLE

Flash TV spikerinin arkadaşını vurma anı kameralarda

“Sarhoştum kazayla oldu” demişti

- A +

Flash TV haber sunucusu Gökhan Taşkın'ın arkadaşını vurma anının görüntüleri ortaya çıktı.

Taşkın, Beyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurmuştu. Gözaltına alınan Taşkın ilk ifadesinde, "Sarhoştum kazayla oldu" demişti.

Ne olmuştu?

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre, Beyoğlu'nda gece boyu eğlenen Gökhan Taşkın ve Fırat Karadayı, eğlence dönüşü saat 05.00 sıralarında sokakta yürüyordu. İddiaya göre; Gökhan Taşkın belindeki Glock tabancayı çıkardı ve tek el ateş etti. Mermi arkadaşı Karadayı'nın topuğuna isabet etti.

Polis kısa sürede olay yerine geldi. Taşkın gözaltına alındı ve tabancaya el konuldu. Hastaneye kaldırılan Karadayı, emniyette, Taşkın'la arkadaş olduklarını birlikte alkol aldıklarını, yolda yürürken Taşkın'ın kendisine ateş ettiğini, husumeti olmadığını davacı olmayacağını söyledi. Taşkın ise alkollü olduğunu tabancanın yanlışlıkla ateş aldığını öne sürdü.

Gökhan Taşkın serbest kaldı. Hürriyet'in telefonla görüştüğü Taşkın, "Arkadaşım benim silahımı belimden almaya çalıştı. Bu sırada silah kaza ile patladı. İfademi verdikten sonra işimin başına döndüm. Kazayla yaşandı. "dedi. Taşkın, arkadaşının silahı belinden almak istemesini de sarhoşluk nedeniyle olduğunu söyledi.

Oda TV'nin haberine göre de Taşkın iddiaları redderken "ok bir şey. Ben televizyondayım. İşimin başındayım. Yaşanmış bir olay. Gidip ifade verdim. Ama benimle alakalı bir şey yok. Bu nedenle saçma sapan şeylerle uğraşmak zorunda kalıyorum" şeklinde konuştu.

Canlı yayında yaptığı ilginç çıkışlarıyla bilinen Taşkın, başörtüsü tartışmaları nedeniyle canlı yayında başörtüsü takmış, eski ABD Başkanı Barrack Obama'nın Türkiye ziyaretinde ise yüzünü siyaha boyayarak Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

İşte Gökhan Taşkın’ın arkadaşını vurma anının görüntüleri: 


loading...

Okuyucu Yorumları