REKLAMI GİZLE

Çiçek Sepeti reklamları ve yeni slogan

Sizce abartıyor muyuz?

- A +

ADVERTORIAL |

Hediye vermek, her zaman bir sanat ve bilim gibi görünür. Çünkü her yıl, takdir edilecek bir hediye vermek için yeni fikirler geliştirmeniz ve yaratıcı olmanız gerekir. Öncelikle, hediyeyi alacağınız kişilerin düşünce ve duygularını anlamanız, sonra kendi düşünce ve hislerinizi dinlemeniz ve en son hediye alacağınız kişinin hediyeyi açtığında ne düşüneceğini analiz etmeniz gerekir.

Sizce abartıyor muyuz?

Uzaktan bakınca çok kolaymış gibi görünebilir ama eyleme geçtiğiniz zaman oldukça zorlanacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak. Özellikle de Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Yeni Yıl ve doğum günü gibi özel günler için bir araştırma yapıyorsanız…

Sizin için en özel insanlara hediye almak bu kadar zorlaşmışken, tüm bu zorlukların üstesinden gelmeniz ve seçeceğiniz hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtmanız için Çiçek Sepeti’nin size ufak bir sürprizi var.

Türkiye’de çiçek denilince akla ilk gelen platform olan Çiçek Sepeti, 100 bini aşan hediyelik ürün sayısıyla, artık en büyük hediyelik eşya sitelerinden biri! Takı ve aksesuardan kişisel bakım ürünlerine, modadan elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoride müşterilerine binlerce ürün sunan Çiçek Sepeti’nin yeni sloganı ise: ‘Sadece Çiçek Yok’

Çiçek Sepeti’nin yeni sloganının lansmanının yapıldığı reklama çoğunuz televizyonda ya da YouTube’da denk gelmiş olabilirsiniz. Yeni Çiçek Sepeti reklamında, hediye alacağı zaman hepimizin düştüğü telaşa düşen, ‘Ne alacağım?’ nidaları ile heyecandan yerinde duramayan ve birçok ürün kategorisini düşünerek en doğru seçimi bulmaya çalışan birinin macerasını anlatıyor.

Bu kişi size tanıdık gelmiş olabilir. Uzaklarda aramayın, bu aslında hepimizin ortak macerası…

Reklama dönecek olursak, ’Hediye için Çiçek Sepeti’ne baktın mı?’ dış sesi ile irkilen kahramanımız, Çiçek Sepeti’nde sadece çiçek satıldığını düşündüğü için bu opsiyonu elemek istiyor ve ‘Yok çiçek olmaz, üçtür çiçek alıyorum.’ diyerek bu şıkkı direkt eliyor.

Böyle diyorsun da, bilmediğin bir şey var! Çiçek Sepeti’nde sadece çiçek yok ki! Kolyeden parfüme; onbinlerce hediye Çiçek Sepeti’nde.

Çiçek Sepeti artık sadece çiçek deyince aklınıza gelmeyeceğine göre, bundan sonra hediye seçimleriniz eskisinden çok daha kolay olacak. Hediyelik eşya sektörüne yeni bir yön verecek Çiçek Sepeti ile yıl boyunca sevdiklerinize hediye ararken artık hiç zorlanmayacaksınız.

Çiçek dışında yeni hediyelik kategorileri;

  • Takı & Aksesuar
  • Kişisel bakım ürünleri
  • Elektronik ürünler
  • Anne & bebek ürünleri
  • Evcil hayvan ürünleri
  • Parti ve kutlama için süs ürünleri

Bunlara ek olarak Mizu’nun da ÇiçekSepeti altına taşınmasıyla moda, giyim, ayakkabı, parfüm ve birçok farklı ürün kategorisi için artık tek adresiniz Çiçek Sepeti.