REKLAMI GİZLE

2018 Sezonunun En Trend Renkleri

Sezon renklerini ve en moda olan diğer parçalara ulaşmanın en doğru adresi olan sateen.com ile modayı yakalamak artık çok kolay.

- A +

ADVERTORIAL |

2018 ilkbahar yaz sezonunun hem trend parçaları hem de trend renkleri raflardaki yerlerini almaya başladı. Trend renklerin ve parçaların bolca bulunduğu “sateen.com” moda tıkır tıkır işlemekte.

Yılın rengi!

Senenin en trend rengi olan mor sonbahar kış sezonundan beri raflarda en sık gördüğümüz renk halini aldı. Mor renginin her tonunu kullanılmakta. Özellikle kış döneminde mor renginin daha koyu ve dikkat çeken tonları kullanılsa da yaz döneminde daha çok lavanta, lila, leylak gibi pastel tonlar kullanılıyor. Çünkü defilelerde gördüğümüz üzere bu sezon daha çok pastel tonlar tercih ediliyor.

Sezonun en şık etek modelleri

En trend etek modelleri 

Yazın en sıcak tonu!

Mor rengin dışında sık kullanılan renk ise canlı sarı tonları. Yaz dönemini olmazsa olmazı olan sarı hem pastel hem de canlı olarak kullanılabilmekte. Özellikle elbiselerde ve bikinilerde kullanılan bu renk yaz sıcaklığını hissetmek isteyenler için biçilmiş kaftan.

Şık ve iddialı bir görünüm için sateen.com

En şık elbise modelleri Sateen.com'da

Eskimeyen kırmızılar!

Her sezonun olmazsa olmaz rengi olan kırmızı bu sezon da farklı tonlarla dikkatleri çekiyor. Domates kırmızısı ve koyu kiremit kırmızısı çok sık karşımıza çıkıyor. Yaz döneminin olmazsa olmazı olan elbiselerde kullanılmasının yanı sıra, plastik modası ile de sıklıkla birleştirilmekte. Plastik bir kumaşta kullanılan kırmızı tonları oldukça iddialı ve modası geçmeyen bir akıma dönüşmüş durumda.

En güzel elbise modelleri

Tarzınızla göz kamaştırmak Sateen.com ile mümkün!

Vazgeçilemeyen Retro!

Bir diğer sezon rengi ise Retro yeşil. Bu yeşil tonu özellikle ve gömlekler ve ceketlerde veya çiçek desenleri ya da kadife kumaşlarla kullanıldığında tam bir vintage havası sağlıyor. Seksenlerden günümüze gelen bu yeşil her sezon farklı bir tarz yaratmak isteyenleri gözdesi olarak kalmakta.

Sateen.com ile retro modasını yakalayın

Birbirinden şık retro elbise modelleri Sateen.com'da

En şık ve trend elbise modelleri için https://www.sateen.com/kadin-elbise-modelleri​ adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Kararlı hava!

Canlı ve bahar tazeliği veren renklerin yanında ceket ve pantolonlarda sık kullanılan yoğun çikolata kahve gözlere çarpıyor. Bu yaz sezonuna daha güçlü ve kararlı bir hava katan bu kahverengi trend olan birçok renkle de güzel bir uyum yakalıyor.

Sateen.com'un birbirinden havalı pantolon modelleri şık ve iddialı kombinler için Sateen.com'u ziyaret edin

Olmazsa olmaz şeftali!

İlkbahar yaz sezonunun olmazsa olmaz tonlarından şeftali tonu bu sene de yıldız çiçeği rengiyle karşımıza çıkıyor. Hem sade hem de sakin bir bahar havası taşıyan bu renk özellikle romantik elbise ve eteklerin olmazsa olmazı. Bunun yanında dantel ve çiçek desenleri ile sık kombin ediliyor ve saten kumaşlara da bambaşka bir hava katıyor.

Şeftalinin en güzel tonları Sateen.com'da

Yaz coşkusunu Sateen.com ile yaşayın!

Sezon renklerini ve en moda olan diğer parçalara ulaşmanın en doğru adresi olan https://www.sateen.com ile modayı yakalamak artık çok kolay.