REKLAMI GİZLE

2018 Ramazan Kolileri Şimdi Avansas.com'da

Sevdiklerinizi ve ihtiyaç sahiplerini düşünürken kendinizi de unutmayın

- A +

ADVERTORIAL |

Ramazan ayı, paylaşım yapıp ihtiyacı olanlara yardım ederek anlam bulur. Gerektiğinde bir lokma ekmeği paylaşmak, geleneksel Türk kültürünün en önemli vasıfları arasında yer alır. Ramazan, günlük koşuturmaca içerisinde bazen unutulabilen ya da ertelenen bu değerleri hatırlamanın tam zamanı.

Ekonomik geliri düşük olanlara destek olabilmek, bütün gün aç kalanları doyurabilmek Ramazan’a ayrı bir tat ve ayrı bir huzur verir. Yapılan yardımlarla tanıdıklarınızın ya da çalışanlarınızın mutlu olduğunu, ailelerin isteklerine cevap verebildiğinizi görmek Ramazan’ın en güzel özelliklerinden biri.

Siz de Ramazan ayı boyunca yardımlaşma ruhunu devam ettirebilmek, çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini sevindirebilmek için neler yapabileceğiniz konusunda fikir almak için Avansas'ın Ramazan paketlerini inceleyebilirsiniz.

İhtiyaçların Hepsi Bir Pakette

Ramazan ayında, şirketlerin çalışanlarına destek olarak verebilecekleri ya da hayırseverlerin; komşularına, tanıdıklarına hediye edebilecekleri ramazan paketleri Ramazan'da yardımlaşma ruhunu devam ettirmek adına büyük önem taşır. Çalışma arkadaşlarını ve sevdiklerini mutlu edebilmek, onları böyle bir ayda yalnız bırakmamak adına onların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapsamlı bir ramazan paketi, yardımseverler için büyük bir kolaylık sağlar.

Avansas.com Ramazan süresince çekirdek aileden kalabalık ailelere kadar bir evin ihtiyaç duyabileceği gıda malzemelerini, ramazan paketleri içerisinde bir araya getirerek kullanımınıza sunuyor. 3 farklı paket seçeneği bulunan ramazan kolisi pilavlık bulgurdan çilek reçeline, toz şekerden sürülebilir çikolataya kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

2018 Ramazan’ına Özel Ürünler

2018 Ramazan’ında ister Avansas Ramazan Kolisi ister Büyük Ramazan Kolisi isterseniz de Mega Ramazan Kolisi ile sofraları şenlendirebilir ve ayın bereketine ortak olabilirsiniz. Avansas.com, mevsim ürünlerine öncelik verdiği paketlerde 15, 18 ve 22 ayrı leziz gıda çeşidini bir araya getiriyor. Avansas.com, tüm detayları düşünerek oluşturduğu paketlerle büyük bir zaman kaybının da önüne geçmiş oluyor. Tüm paketlere http://www.avansas.com/ramazan-paketi.htm adresinden bakabilir hemen sipariş verebilirsiniz.

Avansas Ramazan kolileri kolay kolay bozulmayacak ve uzun süre saklanabilecek ürünlerin yanı sıra bir mutfakta yemek yapmak için gereken tüm ihtiyaçları içeriyor. Özellikle çalışanlarını mutlu edebilmeyi isteyen şirketlerin online sipariş vererek bir gün içerisinde firma adresine teslim edilmesini sağlayabileceği ramazan kolisi çeşitleri kolaylıkla ihtiyacı olanlara dağıtılabilir.

Sevdiklerinizi ve ihtiyaç sahiplerini düşünürken kendinizi de unutmayın. Avansas Ramazan Kolileri, uygun fiyat seçenekleri ve farklı ürün yelpazesi ile aile bütçesine büyük avantaj sağlıyor. Siz de ailenize, evinize ve ağız tadınıza uygun bir ramazan paketi sipariş ederek taze ve leziz ürünleri rahatlıkla ve güvenle tüketebilirsiniz.